Uniwersytet działa od 2008 roku. Co roku uczestniczy w zajęciach około 250 Słuchaczy.

Szeroka oferta programowa stanowi odpowiedź na potrzeby Seniorów, podtrzymuje więzi społeczne i komunikację międzyludzką wśród osób starszych, angażuje słuchaczy w aktywność na rzecz otaczającego ich środowiska, podtrzymywanie więzi społecznych oraz komunikacji międzyludzkiej wśród Seniorów

Organizowaniem zajęć słuchaczy zajmuje się Rada Programowa, która utrzymuje stały kontakt z Koordynatorem UTW z ramienia Miejskiego Centrum Kultury.

Słuchaczem Uniwersytetu Trzeciego Wieku może zostać każda osoba, która ukończyła 50 rok życia, nieczynna zawodowo lub bezrobotna, bez względu na poziom swojego wykształcenia.

Zapisy Słuchaczy potwierdzające ich udział w zajęciach w następnym roku akademickim przeprowadza się co roku w II połowie września.

 

Wypożyczalnia rowerów

Instytucje wspierające SUTW

Skarzysko-KamiennaMCK Skarżysko

MPWiK DANA

 

 

 

 

Zapisz się do naszego Newslettera

Jeśli nie otrzymujesz naszych najnowszych informacji o działalności Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Skarżysku to najwyższy czas aby zapisać się do naszego Newslettera.

Podaj swoje Imię, Nazwisko oraz adres e-mail i kliknij Zamawiam... na Twój adres zostanie wysłana wiadomość z prośbą o potwierdzenie subskrybcji biuletynu.

To tyle... od tej pory będziesz otrzymywał od nas wiadomości z informacjami dotyczącymi Uniwersytetu.