Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze wszystkich członków SUTW

ZAPRASZAMY Wszystkich członków SKARŻYSKIEGO UNIWERSYTETU TRZECIEGO WIEKU na Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze w dniu 30 marca 2023 r. godz. 14:00 w kawiarni MCK w Skarżysku-Kamiennej.

Oczekujemy interesujących propozycji ze strony słuchaczy SUTW. Obecność obowiązkowa.

Serwis kawowy + poczęstunek.

Zarząd SUTW

Na podstawie § 17 pkt.2  Statutu Skarżyskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Skarżysku-Kamiennej Zarząd Stowarzyszenia postanawia:

1. Zwołać Walne Zebranie sprawozdawczo-wyborcze Członków Skarżyskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Skarżysku-Kamiennej na dzień 30 MARCA 2023r. godz. 14.00
  2. Miejsce Walnego Zebrania - Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej (kawiarnia).

Porządek obrad Walnego Zebrania Członków Skarżyskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Skarżysku - Kamiennej

1. Otwarcie  Walnego  Zebrania  Członków przez Prezesa SUTW,
  2. Wybór  Przewodniczącego  Walnego  Zebrania  Członków,
  3. Wybór  Sekretarza  Walnego  Zebrania  Członków,
  4. Przyjęcie  porządku Walnego  Zebrania  Członków,
  5. Wybór  Komisji   Mandatowej,
  6. Wybór  Komisji   Skrutacyjnej,
  7. Wybór  Komisji   Uchwał  i  wniosków,
  8. Stwierdzenie  prawomocności walnego zebrania  do  podejmowania  uchwał,
  9. Przedstawienie  sprawozdania Zarządu za rok 2022r. – merytorycznego i  finansowego, w tym bilans i rachunek zysków i strat za rok 2022,
  10. Przedstawienie  sprawozdania  Komisji  Rewizyjnej za rok 2022 oraz wniosku o udzielenie absolutorium dla Zarządu,
  11. Przedstawienie propozycji składki członkowskiej (czesnego) na I i II semestr roku akademickiego 2022/2023 oraz rocznej składki członkowskiej dla członków stowarzyszenia, którzy nie są słuchaczami SUTW (nie korzystają z żadnych zajęć na SUTW oraz terminu wpłat.
  12. Przedstawienie  planu pracy Stowarzyszenia na 2023r.
  13. Podjęcie  uchwał w sprawie:
    • przyjęcia porządku obrad Walnego zebrania,
    • przyjęcia sprawozdania  z działalności Zarządu za rok 2022,
    • przyjęcia  sprawozdania finansowego Zarządu za rok 2022,
    • przyjęcia  sprawozdania  Komisji  Rewizyjnej  za rok 2022,
    • udzielenia  absolutorium dla  Zarządu  za rok 2022,
    • zatwierdzenia planu  pracy na  2023r.,
    • przyjęcia składki członkowskiej (czesnego) na I i II semestr roku akademickiego 2022/2023, oraz przyjęcie rocznej składki członkowskiej dla członków stowarzyszenia, którzy nie są słuchaczami SUTW,
  1. Dyskusja  i  wolne  wnioski.
  2. Przyjęcie  protokołu  Komisji  Uchwał i  Wniosków,
  3. Zakończenie  obrad  Walnego Zebrania Członków.

ZAPRASZAMY – OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA

Jadwiga Pochwała