Ułatwienia dostępu

Zajęcia z Informatyki

Informatyka & Smartfon
Free

Informatyka & Smartfon

  • 00:00:00
  • Podstawowa | Średniozaawansowana

Zajęcia Informatyka & Smartfon mają  na celu naukę sprawnego wykorzystania najważniejszego narzędzia obecnych czasów - komputera oraz smartfona. Każdy uczestnik zajęć pracuje przy swoim stanowisku komputerowym. Poziom zajęć dostosowany jest do umiejętności uczestników. Uczestnicy poznają podstawy obsługi komputera-smartfona, oprogramowania i wykorzystania aplikacji użytkowych. Doskonalą także umiejętności, które już posiadają, nabywają nowe kompetencje oraz istotne informacje związane m.in. z bezpieczeństwem w sieci, obsługi portali społecznosciowych oraz popularnych komunikatorów.

Zajęcia na poziomie podstawowym skierowane są do osób, które mają podstawowe umiejętności dotyczące obsługi komputera, bądź też dotychczas w ogóle nie używały komputera i chcą nauczyć się jego obsługi. Uczestnicy zapoznają się z budową komputera, obsługą klawiatury, poruszaniem się kursorem myszki po ekranie. Podczas kolejnych zajęć będą tworzyć dokumenty tekstowe, nabędą umiejętność poruszania się po Internecie, wysyłania oraz odbierania poczty elektronicznej, obsługa portali społecznościowych, w tym także bezpieczeństwo w sieci.

Zajęcia na poziomie średniozawansowanym skierowane są do osób, które kontynuują naukę z poprzednich lat i mają już opanowane podstawy obsługi komputera czy też smartfona.


Zajęcia odbywają się w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej w sali nr 48

Prowadzący: Michał Łabuda

Wtorek

godz. 13.00 - 14.00 - grupa 1 (komputer- smartfon)
godz. 14.00 - 15.00 - grupa 2 (komputer - smartfon) - NOWA GRUPA

Środa

godz. 12.00 - 13.00 - grupa 3 (komputer - smartfon)
godz. 13.00 - 14.00 - grupa 4 (komputer - smartfon)

Czwartek

godz. 12.00 - 13.00 - grupa 5 (komputer - smartfon) - NOWA GRUPA
godz. 13.00 - 14.00 - grupa 6 (komputer - smartfon) - NOWA GRUPA

 

Szukaj