Fotorelacja z VIII Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca UTW

29 listopada 2023 r. w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbyła się VIII edycja Festiwalu Tańca Uniwersytetów Trzeciego Wieku.

Ideą imprezy jest taneczna integracja studentów - seniorów. Festiwal dedykowany jest zespołom tanecznym w kategorii wiekowej 50+ działającym przy Stowarzyszeniach Uniwersytetów III Wieku, Fundacjach i Domach Kultury.

Celem imprezy jest popularyzacja zespołowych form tanecznych, wymiana pomysłów i doświadczeń, konfrontacja dorobku artystycznego, inspiracja do twórczych poszukiwań nowych form i środków wyrazu artystycznego oraz integracja środowisk UTW.

Organizatorem festiwalu jest Skarżyski Uniwersytet Trzeciego Wieku w Skarżysku-Kamiennej a współorganizatorem Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej oraz Prezydent Miasta Skarżyska-Kamiennej Konrad Krönig.

Wyniki:

I miejsce zespół ROSA z GOK w Janowcu