Zdrowo Zakręceni Show - Lecimy na południe

• Słońce Italii,
  • Francuska elegancja,
  • Hiszpańsko-latynoski temperament,

To wszystko za jedyne 20 zł możecie usłyszeć i zobaczyć w programie zespołu Zdrowo Zakręceni pt. Lecimy na południe".

Cena obejmuje:

• muzyczną wizytę do 7 krajów
  • ciepłe i zimne napoje
  • słodkości
  • trans dance

Cena nie obejmuje:

• numerowanych miejsc
  • noclegów
  • ubezpieczenia od nadmiaru wrażeń

Startujemy 26 kwietnia 2024 w piątek o godz. 20:00.

Zbiórka w hali odlotów Patio Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej.

Bilety do nabycia w Impresariacie Artystycznym MCK od 8 kwietnia br.  Ze względu na pojemność samolotu ilość miejsc ściśle ograniczona.

Bon voyage

Zespól sam o sobie:

Zespół Zdrowo Zakręceni powstał w maju 2023 r. i zrzesza ludzi pełnych pasji. Wykonujemy piosenki autorskie oraz covery. Przygotowujemy programy tematyczne np. poezja śpiewana, pastorałki, folkowe, cygańskie, retro. Kilkoro z nas jest członkami Grupy Literackiej Wiklina, to nasza skarbnica tekstów piosenek autorskich. Większość z nas jest również członkami chóru Sursum Corda. Czworo z nas komponuje także muzykę do piosenek autorskich. W zespole łączymy pokolenia, rozpiętość wiekowa 6 dekad. Wszyscy bawimy się bawiąc innych.

Członkami zespołu są: Mirosław Pardela, Donata Gibaszewska, Agata Jedrychowska-Ruch, Anna Siemiączko, Żaneta Siemiączko, Agata Szlęk-Sitkiewicz, Jolanta Wesołowska, Agata Witek, Sławomir Ruch, Tomasz Skuza, Zygmunt Skuza, Wojciech Szczepański.