Xtreme Fitness Skarżysko-Kamienna

Serdecznie zapraszamy do nowego klubu fitness i siłowni w Skarżysku-Kamiennej. Poniżej informacje na temat otwarcia oraz przedsprzedaży:

OTWARCIE

W Skarżysku Kamiennej w SDH Bartek, ul. Sokola 4 powstaje nowy klub fitness i siłownia w mieście Xtreme Fitness Skarżysko-Kamienna.

Planujemy otwarcie w 8 października 2024 r.

Obserwuj nasz fanpage, by dowiedzieć się więcej o klubie, społeczności Xtreme, zdrowym trybie życia i o tym, jak zrobić formę na lata, nie na lato. Czekamy na Twoje komentarze!

Lik do strony na Facebooku: https://www.facebook.com/xfgskarzyskokamienna

Zapisz się już dziś na karnety w super cenie -30% na stronie l.xfg.pl/przedsprzedaz-skarzysko

PRZEDSPRZEDAŻ

xtreme fitness gyms 2

Zapisy na promocyjne członkostwa trwają już tylko kilka dni na stronie l.xfg.pl/przedsprzedaz-skarzysko

Teraz, dołączając do naszej społeczności sportowców, otrzymujesz aż -30% rabatu na Twój karnet. Trenuj z pasją i zaoszczędź przy tym!

Dlaczego warto?

Najlepszy sprzęt, profesjonalni trenerzy i niepowtarzalna atmosfera - teraz wszystko to w jeszcze lepszej cenie!

Aktywuj swoją siłę woli i skorzystaj z niepowtarzalnej oferty!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź nas na link

#xtremefitness #xtreme #fitness #promocja #karnetywpromocji #siłowniowokolicy